Heakord
* Maja antakse väljaregistreerumisel üle samas seisus nagu sisseregistreerumisel.
* Kõik kasutatavad nõud tuleb pesta ja asetatada samale kohale, kus need olid puhkemajja saabudes.
*Kui on vajadus mööbli (toolid, lauad jne.) ümbertõstmiseks, siis väljaregistreerumise ajaks tuleb mööbel tagasi panna nii nagu see oli sisseregistreerimisel.
* Puhkemajal puudub koduloomade vastuvõtmise võimalus.
* Ilutulestiku korraldamine on keelatud.
* Telkide ja muu sarnase paigaldamine territooriumile on keelatud.
 * Kui külastaja ei järgi eeltoodud heakorra reegleid, lisandub arvele trahv 400 EURi.
* Puhkemaja väljastab arve tagatisrahale 400 EURi enne külastust ja tagastab selle paari päeva jooksul kui on järgitud kodukorra reegleid.


Võtmed
Puhkemajja sisenemine on merepoolsest klaasuksest. Võti on ukse kõrval metallist kapis, mis avaneb koodiga. Koodi saadame Teile e-postiga.
Ööbimise ajal ja majast eemal viibides on rentnikul kohustus lukustada peamaja välisuks.
Rentnik vastutab rendiperioodil puhkemaja vara säilimise (tulekahju, vargus) eest.

Sisse- ja väljaregistreerimine
Sisseregistreerimine alates kell 15.00. Väljaregistreerimine toimub hiljemalt 11.00.
Kui puhkemaja ei ole kella 11.00 vabastatud, tekib rentnikul kohustus maksta ühe päeva majutustasu. 

Majutustingimused
Puhkemajas on 6 kahekohalist tuba. Ühes toas ja koosolekuruumis on 2 lisakohta lahtikäivate tugitoolide näol - kokku 4 lisakohta. Ühe lisakoha hind on 20EURi. Lisakohtade arv palume kinnitada broneeringu tegemisel.


Müra tekitamine
Päevasel ajal õuealal üritusi korraldades tuleb külastajal järgida, et oma tegevusega ei häiritaks naabrite rahu. Meil ei ole lubatud muusika mängimine õuealal. Ansamblid ja solistid saavad esineda saalimajas.
Kell 23.00 - 06.00 ei tohi väljas tekitada müra/lärmi ega kuulata muusikat.
Selle kodukorra punkti rikkumisel lisandub arvele trahv 400 EURi.

Kohvimasin
Peamajas on kohvimasin ja piimapaki jaoks külmik. Kohvimasin kasutab kohvi valmistamiseks kohviube.

Kamin
Peamaja saalis on kamin. Enne kamina süütamist tuleb avada mõlemad ahjusiibrid, mis on kaminast vasakul seinal. Ahju klaasuks avaneb üles.

Teise korruse aknad
Teise korruse aknaid võib avada ainult ülemises asendis. Akendel on ees sääsevõrgud, kuid akendel ei ole turvarõdupiirdeid, seega ohutuse mõttes ei tohi aknaid täielikult avada.

Nõud
Kohvitassid ja klaasid asuvad saalis madaletes valgetes lükandustega kappides. Taldrikud, noad ja kahvlid köögis riiulitel. Söögi tegemiseks vajalikud potid-pannid ja noad on köögis.

Nõudepesumasin ,mis on kasutusel nii peamajas kui saalimajas on suurköögi tüüpi ja erinev kodukasutuses olevatest. Seetõttu on kasutamine erinev. Palun järgige kasutamisjuhist: Lülitage masin sisse. Masin soojeneb ca 1 tund - nüüd on masin pesuks valmis. Pange nõud nõuderestile (sinisest ja kollasest plastikus). Nõud tuleb enne masinasse asetamist surveduśiga puhtakse pesta nii, et neil ei oleks toidujääke. Toidujäätmed, kohvipuru jne. ummistavad masina. Rest tuleb panna masinasse, valida nr.1 reźiim. Pesu kestab ca 2 minutit. Kui teil masina kasutamise kohta küsimusi tekib, palun helistage.

Tuleohutus
Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada lahtist tulevärki, küünlaid ja paber/hiina laternaid. Hoovil söegrilli kasutades arvestage tuulega ning et see oleks ohutus kauguses hoonetest.

Suitsetamine
Hoonetes on suitsetamine keelatud. Suitsetamise kohad on väljas ja kaetud terrassil. 

Materiaalne vastutus
Külastaja kannab vastutust puhkekeskuse vara kahjustamise eest. Vara lõhkumise korral tuleb hüvitada selle maksumus. Puhkemaja mööblile ja vaipadele plekkide tekitamisel (näit: küünelaki, punase veini plekid jne.), mida ei saa tavapäraselt eemaldada, tuleb tasuda eraldi puhastusteenuse tellimise eest. Kui plekke ei ole võimalik eemaldada, tuleb rikutud inventari eest tasuda selle maksumus.

Saun
Saunamaja leiliruumis on puukeris. Leiliruumi kerise kütmisel jälgige tuleohutuse nõudeid. Saunamaja kamin/ahju süütamisel jälgige, et ahjusiiber oleks avatud (väljatõmmatud asendis). Kui külastaja on tellinud saunamaja, siis tuleb selle eest tasuda ka juhul, kui saunamaja ei kasutata.

Elektriseadmed
Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada elektrilisi soojuskiirgureid ega muid suure elektritarbimisega seadmeid. Nende kasutamine on lubatud ainult erandkorras ja eelneval kokkuleppel.

Puhkemaja territooriumil on videovalve.

Kontakt: Janek + 372 56 507 170, Mari + 372 55 11 619